http://www.bekoyetkilisatici.com
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır


Üye Girişi
E-Posta
Şifre
Bize Ulaşın
Bizi Takip Edin

Beko Su sebili kullanımı ve bakımı nasıl yapılır?

Beko su sebili ev ve işyeri kullanımı için tasarlanmıştır su pınarı çalıştırılmadan önce altı saat sabit yerde bekletilmeli arka tarafı duvardan 10-20 cm mesafede olmalı su sebiline su konulmadan çalıştırılmamalı musluklardan su geldiğinden emin olduktan sonra elektirik fişine takılmalı temizlik açısından ilk kullanımda bir damacana suyu beko su sebili aparatı kullanarak üstüne monte edilerek damacana bitene kadar musluklardan akışını sağlayın su pınarını takacağınız elektirik fişinin topraklı olması gereklidir sıcak su tankını su olmadığında asla çalıştırmayın kapalı konumda tutun daha detaylı bilgi için www.beko.com.tr  444 1 404 beko çağrı hattı su sebili müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz arıza ve teknik destek için beko yetkili servislerinden yardım alabilirsiniz.

Su sebili alırken nelere dikkat edilmeli?

Su sebili alırken seçim:satış sonrası servis hizmeti ve servis ağı çok önemlidir karşılaşabileceğiniz sorunları en hızlı şekilde çözebilmeli işinde uzman beko su pınarı bayileri profesyönel hizmeti ile beko su sebili servisleri bu konuda öncü hizmet vermektedir ucuz markalarda doğabilecek sorunlar daha yaygın olduğu gözlenmiştir servis ağı ve hizmeti daha kısıtlı olduğundan dolayı memnuniyetsizlik söz konusudur.

 

 

"Beko Beyaz Eşya Fiyat Listesi"

Beko Yetkili Satıcı e-bilgilendirme

 Fırsat!   www.bekoyetkiilsatici.com web siparişlerinizde 2014 yılında indirim bileti sistemi ile özel indirim ve aksiyon kampanyaları için çağrı merkezimizden destek almanızı öneririz. Beko online siparis veriyorum avantajli fiyat aliyorum
"e-sipariş veriyorum, avantajlı alıyorum"Su Sebili Temizliği nasıl yapılmalıdır?
Su Sebili temizliği yapılmadan evvel fişi çekerek veya sigortayı kapatarak cihazın elektirik bağlantısı kesilmelidir. Su sebil temizliği için İstanbul Beko bayilerimizden yardım alabilirsiniz.  Kesinlikle buhar veya buharlı temizlik malzemeleri kullanmayın, doğrudan su sıkmayın. Böyle bir durumda buhar veya su zerrecikleri cihazınızda elektirik akımı olan bölgelere temas ederek kısa devre veya elektirik çarpmasına sebep olabilir. Cihazın dış yüzeylerini karbonat ( yemek sodası ) eklenmiş. Ilık su ile ıslatılmış yumuşak bir bez veya süngeri iyice sıktıktan sonra kullanın. Kesinlikle çizici veya aşındırıcı tiner, çamaşır suyu, toz deterjan gibi malzemeler kullanmayın! Su depolarını temizlerken asla sağlığa zararlı kimyasal madde veya deterjan kullanmayın. Yılda bir kere fırça veya beko hepa filtreli  elektirik süpürgesi ile cihazınızın arkasındaki tozları alın. Kondanser üzerinde toz veya diğer yabancı maddeler kaplanmış ise; suda ıslatılmış yumuşak bir bez ile temizleyiniz.

Beko su pınarınızı temizledikten sonra tamamen kurulayın. Su sebilleri için beko müşteri hizmetlerinden ücretsiz destek için 444  0 888 numaralı hattı arayınız.
Dilerseniz Beko Yetkili Servisleri de size bu hizmeti verebilirler..


 

Beko BSS-2202 Su Pınarı
Beko BSS-2202 Beyaz Beko Su Sebili
Fırsat tükendi.Diğer kampanya fırsatlarına bakınız.
İnternet Kampanya Fiyatı !
Fırsat tükendi.Diğer kampanya fırsatlarına bakınız.
Beko BSS-2202 Su Pınarı
Beko BSS 4420 Su Sebili
Beko BSS-4420 Su Pınarı Elektronik Soğutma Dolaplı Silver Beko Su Sebili
579.00 TL
İnternet Kampanya Fiyatı !
Beko BSS 4420 Su Sebili
Beko BSS 4420 Su Sebili
Beko BSS-2200
Beko BSS 2200 Su Sebili
399.00 TL
İnternet Kampanya Fiyatı !
Beko BSS-2200
Beko BSS-2200


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.