beko çeyiz ve düğün paketleri
www.bekoyetkilisatici.com/Yetkili Satıcı Kodu:340082 Bayi Adı:Sığlanlar
Bizi Arayın :

0 850 480 0 888

Bizi Arayın :

0 850 480 0 888

   
 
 
 
 
     

Beko BK 9121 BT
Beko BK 9121 BT 9 kg Çamaşır Makinesi1200 devir A+++ Enerji sınıfından %40 tasarruflu
Adet
Beko BK 9121 BT
+
Beko BK 9121 BT

5 oy ile 5 üzerinden 2.4 puan aldı

( 0 Yorum)

Yorum yapmak İçin Tıklayın

Beko BK 9121 BT 9 kg Çamaşır Makinesi1200 devir A+++ Enerji sınıfından %40 tasarruflu

İndirimli İnternet Kampanya Fiyatı

3,690.00 TL

Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Adet
Beko BK 9121 BT
Chippin

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Kampanya süresince maximum veya Paraf özellikli kartınız ile 2+4 seçeneği ile Peşin Fiyatına 6 Taksit alışveriş yapabilirsiniz.

Bu üründe Kargo Ücretsizdir.

İstanbul Avrupa yakası teslimat ortalama 3 iş günü,Anadolu yakası ortalama 5 iş günü, İstanbul dışı ortalama en geç 9 iş günü sürmektedir. Teslimatlar direk size en yakın yetkili servislerimizce yapılacaktır.

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Kampanya süresince maximum veya Paraf özellikli kartınız ile 2+4 seçeneği ile Peşin Fiyatına 6 Taksit alışveriş yapabilirsiniz.

Bu üründe Kargo Ücretsizdir.

İstanbul avrupa yakası teslimat ortalama 3 iş günü,Anadolu yakası 5 iş günü,İstanbul dışı en geç 9 iş günü sürmektedir. Montaj gerektiren teslimatlar direk size en yakın yetkili servislerimizce yapılacaktır.

Beko BK 9121 BT 9 kg Çamaşır Makinesi1200 devir A+++ Enerji sınıfından %40 tasarruflu


​BK 9121 BT :
Enerji Performansı : A +++ -%40 (A+++ Enerji sınıfından %40 daha tasarruflu
Sıkma Performansı : B
Sıkma Devri : 1200 devir/dakika
Yıllık Su tüketimi : 10340 L
Yıllık Elektrik tüketimi : 130 kWh
Ses seviyesi (yıkama /sıkma):52/73
Tambur hacmi :64 L
Su Girişi : Tek
Renk : Beyaz
Program sayısı : 16
Yükseklik : 84 cm
Genişlik : 60 cm
Derinlik : 60 cm

Genel Özellikleri:
- Leke Programı Farklı tipte lekelerin uygun şekilde temizlenmesini sağlayan özel bir programdır. Bu programda renk vermeyen dayanıklı pamuklu çamaşırlar yıkanabilir, hassas ve renk verebilecek giysi ve çamaşırlar kesinlikle yıkanmamalıdır.
Leke programında 3 bölüme ayrılmış , 24 farklı leke tipi için yıkama seçimini yapabilirsiniz.
Seçilen lekenin türüne bağlı olarak suda bastırma süresi,yıkama ritmi,yıkama ve durulama süresi değiştirilmiş özel bir program çalıştırılır.
Leke Tipleri aşağıdaki gibidir:
Ter/Yaka kiri/Çay/Kahve/ Yemek/ Meyve suyu/Ketçap/Mayonez/ Salata sosu/Makyaj/Kan/Kırmızı şarap /Çikolata/Puding/Çamur/Çimen Bebekmaması/Yumurta/Makine yağı/Kola/ Tereyağı/Reçel/Köri/Kömür
• leke programını seçin. • Kir Seviyesi Ayar Düğmesine basarak Temizlemek istediğiniz leke tipini/bölümünü seçin. • Çamaşırın giysi etiketini dikkatlice okuyarak uygun sıcaklık ve devir seçimi yapılır.
-Kir seviyesi Kir seviyesi seçimi programlara göre değişiklik gösterebilir, Kir seviyesi çok kirliden az kirliye doğru değiştirildikçe program süresi kademeli olarak düşecektir.
Beko BK 9121 BT www.bekoyetkilisatici.com sayfasından sipariş veriniz. 0850 480 0 888
Kir seviyesinin çok kirli seçildiği durumda ise yıkama süresi uzar ve üstün yıkama ve durulama performansı sağlanır.
Leke programı seçimi ise kir seviyesine göre ilgili programla çalışır.
1) seçildiğinde ilgili programların (pamuklu ,sentetik,gömlek,koyu renkliler/kot , ekspres/ekspres 14 ) süreleri %50‘ a kadar kısaltır. (Hızlı yıkama ) Optimize edilmiş yıkama adımları, yüksek mekanik etki ve optimum su tüketimi sayesinde süre kısalmasına rağmen yüksek yıkama performansı elde edilir. Kir seviyesi ve hızlı yıkama ile farklı modellerimizde bulunan Kırışık azaltma fonksiyonu bu modellerimizde bulunmamaktadır.
Ancak yine de Perde ve Gömlek programları sonrası default olarak devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu bulunmaktadır.
2) Leke programı ile kullanıldığında leke bölümü/tipi seçimi yapılabilmektedir.
3)Tek olarak kullanımında da çamaşırın kir seviyesine göre seçim olanağı sunmaktadır
-Havalandırma Programı Üzerinde kir ve leke bulunmayan çok az miktarda çamaşırın tazelenmesi amacı ile kullanılan buhar destekli bir programdır, kırışıklıkları %58 oranında azaltır , ütüleme süresini %28 oranın da kısaltır.
-Soğuk Yıkama musluk suyuyla bile 75%’e yakın enerji tasarrufu sağlayarak çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.( 40 ‘ pamuklu programına göre )
- Woolmark Apparel Care ile Makinede yıkanabilir Woolmark onaylı tüm yünlü giysilerin, belirtilen programda hasar görmeden
yıkanabileceği anlamını taşıyan ‘’Apparel Care’’ etiketi
bulunmaktadır. Dünya çapında bilinirliği olan ve tekstil sektöründe
kalitesini koruyan bir yün firması olan ‘Australian Wool
Innovation ltd.’ tarafından onaylanmıştır.
- Ekspres/Ekspres 14’ programı, az kirli ve lekesiz pamuklu giysileri kısa sürede yıkar. Tam yükte çamaşırlar 0-90°C sıcaklık aralığında, 28 ila 88 dakika sürede yıkanabilir. Kullanıcının ihtiyacına göre, farklı alternatif yıkama sıcaklık ve süresinden oluşan bu program, kısa sürede az kirli tam yükte yıkama yapabilme ihtiyaçları için son derece idealdir. Kir seviyesi (Hızlı yıkama)seçildiğinde max 2 kg çamaşır için program süresi 14 dakikaya kadar kısaltılabilir. Kir seviyesi seçildiğinde maksimum 2 kg çamaşır yıkanmalıdır.
- Bebek+ programı Yüksek sıcaklıkta yoğun yıkama ile anti alerjik ve hijyen istenen (bebek kıyafetleri, çarşaf, nevresim, iç çamaşırı, v.b. pamuklu) çamaşırlarınız için kullanabileceğiniz uzun süreli bir programdır. Daha uzun ısıtma süresi ve ilave bir durulama sayesinde yüksek hijyen sağlanır.
Program 20°C sıcaklık opsiyonu seçiliyken, “VDE” enstitüsü tarafından test edilmiş; bakteri ve mantarları uzaklaştırma etkinliği açısından (Diğer modellerimizde bulunan Hijyen 20 programı –Coolhygiene teknolojisi- ile aynı ) onaylanmıştır.
Program 60°C sıcaklık opsiyonu seçiliyken, İngiltere “The British Allergy Foundation” (Allergy UK) kuruluşu tarafından test edilmiş; bakteri ve mantarların haricinde allerjenleri de uzaklaştırma etkinliği açısından(Diğer modellerimizde bulunan Bebek+ programı ile aynı ) onaylanmıştır.
- Koyu Renkliler/Kot programı, koyu renkli veya renginin solabileceği düşünülen renkli çamaşırları ve kot giysileri yıkamak için kullanılan programdır. Düşük sıcaklıkta ancak yüksek mekanik hareket ile yüksek performansta yıkama yapılmaktadır. Kir seviyesi az kirli seçildiğinde çok kısa sürede iyi yıkama sağlanır. Koyu renkliler için sıvı deterjan veya yün şampuanı kullanılması önerilmektedir.
- Yorgan Programı büyük parça ve hacimli çamaşırları makinede kolaylıkla yıkayabilme konforunu yaratır. Özel geliştirilmiş bu program yorgan, pike gibi çamaşırları yıkamak için harcanan zaman ve emekten tasarruf eder, dert olmaktan çıkarır.
- Gömlek Programı, hassas yıkama özelliği ve program sırasında otomatik devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu sayesinde gömlekleri yıpratmadan, en az seviyede kırıştırarak özenle yıkar. Hızlı yıkama tuşuna basarak lekeli gömleklerinize ön işlem de uygulayabilirsiniz. Ön işlem deterjanını giysilerinize ya direkt uygulayın ya da ana yıkama gözünden su alınmaya
başladığında deterjan ile birlikte ekleyin. Ön işlemli hızlı yıkama ile giysileriniz aynı etkinlikte yıkanırken gömleklerinizin ömrü uzar.
- Kazan Temizleme programının, kazanın temizlenmesi ve gerekli hijyenin sağlanması için belli bir sıklıkta (1-2 ayda bir) çalıştırılması önerilir. Program, kesinlikle çamaşırsız olarak ve makine boşken çalıştırılmalıdır.
- İlave su ile yıkama fonksiyonu sayesinde, istenirse daha bol su ile yıkama ve durulama yapılabilir.
-Hafıza fonksiyonu ile sık kullandığınız programın hafızaya alınması
sağlanır.
- 9 kg Yüksek Çamaşır Kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar.
- LCD Ekran ile, program aşamaları, program süresi ve programın bitişine kalan zaman rahatça izlenebilir, ekran üzerinden sıcaklık ,sıkma hızı ayarı ve zaman programlama seçimi yapılabilir
- Prosmart Inverter motor, güçlü, dayanıklı, uzun ömürlüdür. Bu sayede yüksek enerji verimi ve mükemmel temizlik ve dayanıklılık sağlanır.
- AquaWash+ teknolojisi, iki adet su jeti sayesinde, Çamaşırlar homojenize edilmiş deterjanlı su ile daha hızlı ve eşit miktarda ıslatılarak üstün temizlik ve tasarruf sağlar. EkoDeterjan sistemi sayesinde su alımı esnasında deterjan kaybı önlenerek, etkin deterjan kullanımı sağlanır.
- Köpük kontrol sistemi: Tüm çamaşır makinelerimizde olduğu gibi, Yıkama esnasında makinede fazla deterjan kullanımı vs. sebeplerden fazla köpük oluşursa, akıllı algoritma devreye girerek köpüğü azaltmaya çalışır.
- Özel yan duvar , vibrasyon emici özel yan duvar tasarımı
- Hi Tech Rezistans özel yapısı ile çok daha uzun ömürlü olan, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.
- Aquawave tambur teknolojisi ile giysilerin daha etkili ve nazik yıkanması sağlanır. Özel olarak tasarlanan kapak camı , tambur deseni ve kanatları çamaşırlarınızın hassas şekilde korunmasına katkıda bulunur.
- Büyük Yükleme Ağzı ve 34 cm geniş yükleme ağzına sahip rahatça açılabilen ergonomik ön kapak sayesinde bornoz, çarşaf gibi büyük parça çamaşırlar makineye kolaylıkla zorlanmadan yüklenebilir.
- Zaman Geciktirme özelliği ile, program bitişi 24 saate kadar programlanabilir. Böylelikle makine, tekrar müdahaleye gerek olmadan belirlenen saatte programa başlar ve çamaşırları yıkar. Bu özellik, gün boyu evde bulunulmayacak durumlarda, eve dönüş saatinde çamaşırların yıkanmış olarak hazır edilmesi için kullanılabilir.
- Elektronik Su Kontrol Sistemi ile, makine yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar. Gereksiz fazla su harcamaz. Ayrıca hem zaman hem de enerjiden tasarruf eder. Bu özellik sayesinde, makinenin tam dolması beklenmeden az miktarda çamaşır bile (1-9 kg arası ) ekonomik olarak yıkanabilir.
- Kazan içi aydınlatma.. yükleme ve boşaltmada ışığın yanarak algının yükselmesini sağlar
- Dengesiz Yük Kontrol sistemi sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışır.
- Su Taşma emniyet sistemi, makinenin almış olduğu su miktarını ölçerek kontrol eder ve bu sayede fazla su alınması durumunda ortaya çıkabilecek su taşmalarını önler.
- Çocuk kilidi ile makinenin çalışması boyunca, başka birisinin program akışını etkilemesine engel olur.

 
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürün Özellikleri

Beko BK 9121 BT 9 kg Çamaşır Makinesi1200 devir A+++ Enerji sınıfından %40 tasarruflu


​BK 9121 BT :
Enerji Performansı : A +++ -%40 (A+++ Enerji sınıfından %40 daha tasarruflu
Sıkma Performansı : B
Sıkma Devri : 1200 devir/dakika
Yıllık Su tüketimi : 10340 L
Yıllık Elektrik tüketimi : 130 kWh
Ses seviyesi (yıkama /sıkma):52/73
Tambur hacmi :64 L
Su Girişi : Tek
Renk : Beyaz
Program sayısı : 16
Yükseklik : 84 cm
Genişlik : 60 cm
Derinlik : 60 cm

Genel Özellikleri:
- Leke Programı Farklı tipte lekelerin uygun şekilde temizlenmesini sağlayan özel bir programdır. Bu programda renk vermeyen dayanıklı pamuklu çamaşırlar yıkanabilir, hassas ve renk verebilecek giysi ve çamaşırlar kesinlikle yıkanmamalıdır.
Leke programında 3 bölüme ayrılmış , 24 farklı leke tipi için yıkama seçimini yapabilirsiniz.
Seçilen lekenin türüne bağlı olarak suda bastırma süresi,yıkama ritmi,yıkama ve durulama süresi değiştirilmiş özel bir program çalıştırılır.
Leke Tipleri aşağıdaki gibidir:
Ter/Yaka kiri/Çay/Kahve/ Yemek/ Meyve suyu/Ketçap/Mayonez/ Salata sosu/Makyaj/Kan/Kırmızı şarap /Çikolata/Puding/Çamur/Çimen Bebekmaması/Yumurta/Makine yağı/Kola/ Tereyağı/Reçel/Köri/Kömür
• leke programını seçin. • Kir Seviyesi Ayar Düğmesine basarak Temizlemek istediğiniz leke tipini/bölümünü seçin. • Çamaşırın giysi etiketini dikkatlice okuyarak uygun sıcaklık ve devir seçimi yapılır.
-Kir seviyesi Kir seviyesi seçimi programlara göre değişiklik gösterebilir, Kir seviyesi çok kirliden az kirliye doğru değiştirildikçe program süresi kademeli olarak düşecektir.
Beko BK 9121 BT www.bekoyetkilisatici.com sayfasından sipariş veriniz. 0850 480 0 888
Kir seviyesinin çok kirli seçildiği durumda ise yıkama süresi uzar ve üstün yıkama ve durulama performansı sağlanır.
Leke programı seçimi ise kir seviyesine göre ilgili programla çalışır.
1) seçildiğinde ilgili programların (pamuklu ,sentetik,gömlek,koyu renkliler/kot , ekspres/ekspres 14 ) süreleri %50‘ a kadar kısaltır. (Hızlı yıkama ) Optimize edilmiş yıkama adımları, yüksek mekanik etki ve optimum su tüketimi sayesinde süre kısalmasına rağmen yüksek yıkama performansı elde edilir. Kir seviyesi ve hızlı yıkama ile farklı modellerimizde bulunan Kırışık azaltma fonksiyonu bu modellerimizde bulunmamaktadır.
Ancak yine de Perde ve Gömlek programları sonrası default olarak devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu bulunmaktadır.
2) Leke programı ile kullanıldığında leke bölümü/tipi seçimi yapılabilmektedir.
3)Tek olarak kullanımında da çamaşırın kir seviyesine göre seçim olanağı sunmaktadır
-Havalandırma Programı Üzerinde kir ve leke bulunmayan çok az miktarda çamaşırın tazelenmesi amacı ile kullanılan buhar destekli bir programdır, kırışıklıkları %58 oranında azaltır , ütüleme süresini %28 oranın da kısaltır.
-Soğuk Yıkama musluk suyuyla bile 75%’e yakın enerji tasarrufu sağlayarak çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.( 40 ‘ pamuklu programına göre )
- Woolmark Apparel Care ile Makinede yıkanabilir Woolmark onaylı tüm yünlü giysilerin, belirtilen programda hasar görmeden
yıkanabileceği anlamını taşıyan ‘’Apparel Care’’ etiketi
bulunmaktadır. Dünya çapında bilinirliği olan ve tekstil sektöründe
kalitesini koruyan bir yün firması olan ‘Australian Wool
Innovation ltd.’ tarafından onaylanmıştır.
- Ekspres/Ekspres 14’ programı, az kirli ve lekesiz pamuklu giysileri kısa sürede yıkar. Tam yükte çamaşırlar 0-90°C sıcaklık aralığında, 28 ila 88 dakika sürede yıkanabilir. Kullanıcının ihtiyacına göre, farklı alternatif yıkama sıcaklık ve süresinden oluşan bu program, kısa sürede az kirli tam yükte yıkama yapabilme ihtiyaçları için son derece idealdir. Kir seviyesi (Hızlı yıkama)seçildiğinde max 2 kg çamaşır için program süresi 14 dakikaya kadar kısaltılabilir. Kir seviyesi seçildiğinde maksimum 2 kg çamaşır yıkanmalıdır.
- Bebek+ programı Yüksek sıcaklıkta yoğun yıkama ile anti alerjik ve hijyen istenen (bebek kıyafetleri, çarşaf, nevresim, iç çamaşırı, v.b. pamuklu) çamaşırlarınız için kullanabileceğiniz uzun süreli bir programdır. Daha uzun ısıtma süresi ve ilave bir durulama sayesinde yüksek hijyen sağlanır.
Program 20°C sıcaklık opsiyonu seçiliyken, “VDE” enstitüsü tarafından test edilmiş; bakteri ve mantarları uzaklaştırma etkinliği açısından (Diğer modellerimizde bulunan Hijyen 20 programı –Coolhygiene teknolojisi- ile aynı ) onaylanmıştır.
Program 60°C sıcaklık opsiyonu seçiliyken, İngiltere “The British Allergy Foundation” (Allergy UK) kuruluşu tarafından test edilmiş; bakteri ve mantarların haricinde allerjenleri de uzaklaştırma etkinliği açısından(Diğer modellerimizde bulunan Bebek+ programı ile aynı ) onaylanmıştır.
- Koyu Renkliler/Kot programı, koyu renkli veya renginin solabileceği düşünülen renkli çamaşırları ve kot giysileri yıkamak için kullanılan programdır. Düşük sıcaklıkta ancak yüksek mekanik hareket ile yüksek performansta yıkama yapılmaktadır. Kir seviyesi az kirli seçildiğinde çok kısa sürede iyi yıkama sağlanır. Koyu renkliler için sıvı deterjan veya yün şampuanı kullanılması önerilmektedir.
- Yorgan Programı büyük parça ve hacimli çamaşırları makinede kolaylıkla yıkayabilme konforunu yaratır. Özel geliştirilmiş bu program yorgan, pike gibi çamaşırları yıkamak için harcanan zaman ve emekten tasarruf eder, dert olmaktan çıkarır.
- Gömlek Programı, hassas yıkama özelliği ve program sırasında otomatik devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu sayesinde gömlekleri yıpratmadan, en az seviyede kırıştırarak özenle yıkar. Hızlı yıkama tuşuna basarak lekeli gömleklerinize ön işlem de uygulayabilirsiniz. Ön işlem deterjanını giysilerinize ya direkt uygulayın ya da ana yıkama gözünden su alınmaya
başladığında deterjan ile birlikte ekleyin. Ön işlemli hızlı yıkama ile giysileriniz aynı etkinlikte yıkanırken gömleklerinizin ömrü uzar.
- Kazan Temizleme programının, kazanın temizlenmesi ve gerekli hijyenin sağlanması için belli bir sıklıkta (1-2 ayda bir) çalıştırılması önerilir. Program, kesinlikle çamaşırsız olarak ve makine boşken çalıştırılmalıdır.
- İlave su ile yıkama fonksiyonu sayesinde, istenirse daha bol su ile yıkama ve durulama yapılabilir.
-Hafıza fonksiyonu ile sık kullandığınız programın hafızaya alınması
sağlanır.
- 9 kg Yüksek Çamaşır Kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar.
- LCD Ekran ile, program aşamaları, program süresi ve programın bitişine kalan zaman rahatça izlenebilir, ekran üzerinden sıcaklık ,sıkma hızı ayarı ve zaman programlama seçimi yapılabilir
- Prosmart Inverter motor, güçlü, dayanıklı, uzun ömürlüdür. Bu sayede yüksek enerji verimi ve mükemmel temizlik ve dayanıklılık sağlanır.
- AquaWash+ teknolojisi, iki adet su jeti sayesinde, Çamaşırlar homojenize edilmiş deterjanlı su ile daha hızlı ve eşit miktarda ıslatılarak üstün temizlik ve tasarruf sağlar. EkoDeterjan sistemi sayesinde su alımı esnasında deterjan kaybı önlenerek, etkin deterjan kullanımı sağlanır.
- Köpük kontrol sistemi: Tüm çamaşır makinelerimizde olduğu gibi, Yıkama esnasında makinede fazla deterjan kullanımı vs. sebeplerden fazla köpük oluşursa, akıllı algoritma devreye girerek köpüğü azaltmaya çalışır.
- Özel yan duvar , vibrasyon emici özel yan duvar tasarımı
- Hi Tech Rezistans özel yapısı ile çok daha uzun ömürlü olan, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.
- Aquawave tambur teknolojisi ile giysilerin daha etkili ve nazik yıkanması sağlanır. Özel olarak tasarlanan kapak camı , tambur deseni ve kanatları çamaşırlarınızın hassas şekilde korunmasına katkıda bulunur.
- Büyük Yükleme Ağzı ve 34 cm geniş yükleme ağzına sahip rahatça açılabilen ergonomik ön kapak sayesinde bornoz, çarşaf gibi büyük parça çamaşırlar makineye kolaylıkla zorlanmadan yüklenebilir.
- Zaman Geciktirme özelliği ile, program bitişi 24 saate kadar programlanabilir. Böylelikle makine, tekrar müdahaleye gerek olmadan belirlenen saatte programa başlar ve çamaşırları yıkar. Bu özellik, gün boyu evde bulunulmayacak durumlarda, eve dönüş saatinde çamaşırların yıkanmış olarak hazır edilmesi için kullanılabilir.
- Elektronik Su Kontrol Sistemi ile, makine yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar. Gereksiz fazla su harcamaz. Ayrıca hem zaman hem de enerjiden tasarruf eder. Bu özellik sayesinde, makinenin tam dolması beklenmeden az miktarda çamaşır bile (1-9 kg arası ) ekonomik olarak yıkanabilir.
- Kazan içi aydınlatma.. yükleme ve boşaltmada ışığın yanarak algının yükselmesini sağlar
- Dengesiz Yük Kontrol sistemi sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışır.
- Su Taşma emniyet sistemi, makinenin almış olduğu su miktarını ölçerek kontrol eder ve bu sayede fazla su alınması durumunda ortaya çıkabilecek su taşmalarını önler.
- Çocuk kilidi ile makinenin çalışması boyunca, başka birisinin program akışını etkilemesine engel olur.

 
Yorumlar
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Taksit Seçenekleri
Benzer Ürünler
a a