www.bekoyetkilisatici.com
Bizi Arayın :

0 850 480 0 888

Bizi Arayın :

0 850 480 0 888

   
 
 
 
 
     

değişim ve iade

MADDE 5- CAYMA HAKKI
ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdigi adresteki kisi/kurulusa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkina sahiptir. Cayma hakkinin kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulmasi ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılmasi halinde, 3. kisiye veya ALICI\\\\\\\'ya teslim edilen ürünün SATICI\\\\\\\'ya gönderildiğine iliskin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslinin iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulasmasini takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI\\\\\\\'ya iade edilir. Fatura asli gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafindan karsilanir (gidiş ve dönüş).

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK üRüNLER
Niteligi itibariyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Asagidaki ürünlerde cayma hakkinin kullanılmasi, ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürünün kullanılmamis olması sartina bağlıdır.
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kirtasiye sarf malzemeleri (toner, kartus, serit v.b)
-Hür türlü kozmetik ve sağlık ürünleri


MADDE 7- SATIŞ İPTALİ 
Satıcı tedariğini yapamadığı beyan ettiği ürünler ve/ veya kredi kartı güvenliği konusunda şüpheli işlem olarak gördüğü siparişlerin tamamını göndermeme hakkına sahiptir. 
Satıcı tek taraflı sipariş iptal hakkına haizdir. Satıcı para iadesini iade şartları çerçevesinde iade etmekle hükümlüdür.
Alıcı ayıpsız ürünlerde iptal durumunda gidiş ve dönüş kargo ücretini öder.


MADDE 8- YETKILI MAHKEME
işbu sözleşmenin uygulanmasinda, Sanayi ve Ticaret Bakanliginca ilan edilen degere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nin veya SATICI'nin yerlesim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.