beko çeyiz paketi kampanyaları 2024
bekoyetkilisatici.com/Yetkili Satıcı Kodu:340082 Bayi Adı:Sığlanlar
Sipariş Hattı:

0850 480 0 888

Sipariş Hattı:

0850 480 0 888

   
 
 
 
 
     

Satış Sözleşmesi ve iade şartları

 

SİPARİŞ İPTALİ  VE GERİ İADE ŞARTLARI
 
bekoyetkilisatici.com   sitesinde hergün güncelleyerek stoğunda olmayan veya en geç 2 gün içerisinde temin edilemeyecek ürünleri  siparişe açmaz.  Müşterilerimiz telefonla veya yazılı orak ürün temini talebinde bulunabilirler; stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı bekoyetkilisatici.com sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.
 
ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇENEKLERİ
 
Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.
 
ADRES:
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.
                                    
SİPARİŞ HATALARI
 
Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.
Teslimatta eğer siparişiniz hasar görmüş ise mutlaka kargo şirketi personeline bir zabıt tutturmak gerekir. Kargonuz sigortalı gönderildiğinden tutturduğunuz arıza tespit formu ile firmamız ücreti kargo şirketinden tahsil edecektir.
 
İADE İŞLEM ÜCRETLERİ
İade işlemlerinde kargo ücretlerini (gidiş/dönüş) müşteri öder. Ancak ürün ayıplı ise; firmamız bir ücret talep etmez. Orjinal paketin bozulmaması ve fatura ve irsaliyeninde ibraz edilmesi(kargo edilmesi) gerekir.


Sığlanlar Limited Şirketi bekoyetkilisatici.com

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR

1.1- SATICI:
Ünvanı : Sığlanlar Day.Tük.Mall.Tic.Ltd.Şti.
Eticaret site adresi: www.bekoyetkilisatici.com
Adresi : Taşocağı cad. no:9/A Esenler Atışalanı- İstanbul Esenler, İstanbul, Türkiye
Telefon : 0212 6293908, 0212 6293902
Faks : 0212 6293559, 
1.2- ALICI:
Adı/soyadı/Ünvanı:

Adresi :  
Telefon:  
Email:  
 
MADDE 2- KONU
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nin SATICI'ya ait www.bekoyetkilisatici.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptigi aşağida nitelikleri ve satiş fiyatı belirtilen ürünün satişi ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkinda Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN
Ürünlerin Cinsi ve Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi aşağıda belirtildiği gibidir.
Adet:  ,
İsim;Kod;
Ödeme Şekli:
Teslimat Adresi :
Teslim Edilecek Kişi :
 
 

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER
4.1- ALICI, SATICI internet sitesinde sözleşme konusu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyati ve ödeme şekli ile teslimata iliskin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi oldugunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdigini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün,en geç 4 iş günü içerisinde kargo edilir. Sevk süresi için yasal süre 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nin yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan baska bir kisi/kurulusa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için ürün(ler) bedelinin ALICI'nin tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir sekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılmasi nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nin kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
4.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nin siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.
4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılmasi için SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.
4.9- Tipografi hatalar ve yanlış fiyat girilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz.


MADDE 5- CAYMA HAKKI
ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdigi adresteki kisi/kurulusa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkina sahiptir. Cayma hakkinin kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulmasi ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılmasi halinde, 3. kisiye veya ALICI\\\\\\\'ya teslim edilen ürünün SATICI\\\\\\\'ya gönderildiğine iliskin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslinin iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulasmasini takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI\\\\\\\'ya iade edilir. Fatura asli gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafindan karsilanir (gidiş ve dönüş).

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK üRüNLER
Niteligi itibariyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Asagidaki ürünlerde cayma hakkinin kullanılmasi, ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürünün kullanılmamis olması sartina bağlıdır.
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kirtasiye sarf malzemeleri (toner, kartus, serit v.b)
-Hür türlü kozmetik ve sağlık ürünleri


MADDE 7- SATIŞ İPTALİ 
Satıcı tedariğini yapamadığı beyan ettiği ürünler ve/ veya kredi kartı güvenliği konusunda şüpheli işlem olarak gördüğü siparişlerin tamamını göndermeme hakkına sahiptir. 
Satıcı tek taraflı sipariş iptal hakkına haizdir. Satıcı para iadesini iade şartları çerçevesinde iade etmekle hükümlüdür.
Alıcı ayıpsız ürünlerde iptal durumunda gidiş ve dönüş kargo ücretini öder.


MADDE 8- YETKILI MAHKEME
işbu sözleşmenin uygulanmasinda, Sanayi ve Ticaret Bakanliginca ilan edilen degere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nin veya SATICI'nin yerlesim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.